20200424_114805jpg


Zuzia

od niej wszystko się zaczęło. Jest z nami od lipca 2017 roku. Śliczna, niebieskooka istotka która swym widokiem poprawia nam nastrój każdego dnia. Wiernie towarzyszy w każdej codziennej czynności. Kiedy nas nie ma czeka i tęskni, kiedy wracamy wita nas przy drzwiach głośno miałcząc.  Jest naszym przyjacielem i członkiem rodziny. Pomysł założenia hodowli powstał zaraz po tym jak Zuzia z nami zamieszkała. Chcielibyśmy aby jej kocięta sprawiały Państwu tyle radości ile do naszego domu wniosła "nasza piękna królewna".


A teraz kilka słów o hodowli Na Kujawach*PL


Należymy do Stowarzyszenia Hodowców Kotów działającego pod auspicjami największej na świecie kociej organizacji World Cat Federation. Przynależność do klubu nakłada na nas rygorystyczne wymagania dotyczące hodowli. Rodzice kociąt uczestniczą w licznych wystawach na których zdobywają najwyższe z możliwych ocen. Nasze koty są zdrowe i szczęśliwe, mają zapewnione luksusowe warunki, karmione są karmami klasy premium, każdego dnia otrzymują witaminy dzięki którym mają piękną aksamitną sierść i pozostają pod stałą opieką lekarza weterynarii.
A co najważniejsze bardzo je kochamy :)

Kocięta urodzone w hodowli mogą zmienić dom po ukończeniu 12 tygodnia życia. Są one w pełni przygotowane do samodzielnego życia, same jedzą, korzystają z kuwety i drapaka.
W dniu odbioru kotka otrzymacie Państwo pięciopokoleniowy rodowód, książeczkę zdrowia oraz bogatą wyprawkę. Kocięta będą dwukrotnie zaszczepione, odrobaczone i zachipowane.
Nie kastrujemy kociąt ponieważ zbyt wczesna kastracja zaburza ich rozwój.
W dniu przekazania kociaka podpisujemy umowę.

Osoby zainteresowane zapraszamy do poznania osobistego i rezerwacji kociąt. W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą telefonicznie i mailowo 7 dni w tygodniu.